• +38(050)552-39-47
  • +38(097)336-58-28
  • +38(093)064-44-19
  • kiev@wis.com.ua

Маркетинговий переклад

вiд 50грн

Якщо вам необхідний гарантовано якісний маркетинговий переклад, звертайтеся до фахівців компанії WIS. Наші досвідчені перекладачі не зіпсують репутацію вашої торговельної марки або продукції. Незважаючи на доступну вартість послуг, у високій якості перекладу рекламного контенту ви можете бути впевнені.

ОСОБЛИВОСТІ МАРКЕТИНГОВОГО ПЕРЕКЛАДУ

Замовляти переклад рекламних текстів перекладачеві-студенту або використовувати автоматизовані інтернет-сервіси є неприпустимою помилкою. Працюючи з маркетинговими матеріалами, необхідно застосовувати особливий підхід із урахуванням наступних вимог:

  • переклад має адекватно, повноцінно та коректно відображати всю суть вихідного тексту (тексту оригіналу);
  • перекладений матеріал повинен мати стилістичне забарвлення оригіналу, а тобто сприйматися читачем легко без жодного непорозуміння;
  • здійснюючи переклад, перекладач має повністю розуміти зміст оригіналу, осмислено працювати з оригіналом.

Фахівці маркетингового перекладу мають ясно та чітко уявляти предмет роботи. Категорично не припускається дослівний або буквальний переклад. Кінцева мета: отримання рекламного тексту, здатного ефективно донести до іноземного клієнта або потенційного замовника вірно сформульоване послання про компанію, її товар та послуги. Лексика, що використовується повинна бути дохідливою та зрозумілою цільовій аудиторії, для якої призначена певна рекламна кампанія.

Ми рекомендуємо замовляти маркетинговий переклад у одного і того ж виконавця, що добре себе зарекомендував. Чому? Тому, що кожна процвітаюча компанія-замовник зазвичай має свою корпоративну лексику. Її «фірмові» терміни і слова є своєрідними «міні-слоганами», що підвищують цінність перекладних матеріалів. Завдяки довгостроковому співробітництву з одним виконавцем, результат буде більш ефективним.

ВАРТІСТЬ ТА СТРОКИ ЗДІЙСНЕННЯ ПЕРЕКЛАДІВ РЕКЛАМНИХ ТЕКСТІВ

Якщо ви бажаєте дізнатися вартість перекладу конкретного рекламного тексту, заповніть онлайн-форму. Також ви можете звернутися за безкоштовною консультацією до наших менеджерів за вказаною на сайті контактною інформацією.

Вартість роботи та терміни виконання замовлення розраховуються для кожного клієнта в індивідуальному порядку. При необхідності можна оформити заявку на виконання термінового маркетингового перекладу.

Послуги бюро перекладів