• +38(050)552-39-47
  • +38(097)336-58-28
  • +38(093)064-44-19
  • kiev@wis.com.ua

ВАРТІСТЬ ТА СПОСОБИ ОПЛАТИ

Вартість перекладу розраховується на підставі фактичної кількості облікових перекладацьких сторінок. Одна облікова перекладацька сторінка становить 1800 знаків з пробілами. Вартість перекладу визначається за текстом оригіналу. Якщо формат вихідного тексту не дозволяє порахувати точну кількість знаків, вартість розраховується за текстом готового перекладу.

Вартість перекладу нестандартного тексту залежить від рівня складності, обсягу, термінів виконання, типу перекладу, а також від форматування або верстки документа. Ці фактори враховуються під час розміщення замовлення і визначення вартості.

Вартість перекладу нестандартних текстів різної тематики та рівня складності:

МоваВартість 1 перекладацької сторінки
(1800 знаків з пробілами)
англійська → російська
англійська → українська
від 100 грн
українська → англійська
російська → англійська
від 120 грн
російська → українська
українська → російська
від 45 грн

Вартість перекладу стандартних (шаблонних) документів:

МоваВартість 1 стандартного (шаблонного) документа
 

англійська → російська
англійська → українська

100 грн
українська → англійська
російська → англійська
100 грн
російська → українська
українська → російська
45 грн

Для термінових перекладів передбачена надбавка за терміновість від 20% до 100% від загальної вартості. Терміновим перекладом вважається переклад день у день і переклад, обсяг якого в рамках запитуваних термінів перевищує 5 облікових перекладацьких сторінок в день.

Наше бюро перекладів працює виключно на умовах передоплати або згідно з договором, що укладається безпосередньо з замовником.

Після відправки матеріалу для перекладу на нашу електронну адресу або після заповнення форми на сайті, менеджер нашого бюро обов’язково зв’яжеться з Вами і узгодить усі деталі, пов’язані з перекладом і способами оплати.

Постійним клієнтам надаються знижки!

Послуги бюро перекладів