• +38(050)552-39-47
  • +38(097)336-58-28
  • +38(093)064-44-19
  • kiev@wis.com.ua
Економимо ваш час і гроші
якісний переклад від професіоналів

Бюро перекладів WIS

В епоху глобалізації розвиток без міжнаціональних відносин не дає бажаного результату. Міжнаціональні ділові відносини зайняли міцну позицію у сучасному світі.

Професіонали створили бюро перекладів WIS для допомоги в тих випадках, коли контакт із представниками іншої країни та іншої культури є необхідним. Наші перекладачі докладають усіх зусиль, щоб деталь, слово або вислів вірно тлумачилися та адекватно сприймалися іноземним партнером.

Ведення справ потребує умов, за яких обидві сторони, що говорять різними мовами, розуміють одна одну, нібито вони розмовляють однією мовою.

Договори, проекти та інша документація, зазвичай, дублюються мовами обох партнерів. Важливо, щоб зміст цих документів було передано вірно. Неякісний і неправильний переклад здатний призвести до додаткових фінансових витрат та втрати репутації. Наше бюро перекладів не допустить цього!

Кожне замовлення для перекладачів бюро перекладів WIS – це інтелектуальний виклик, цікава головоломка, у рішення якої вони завжди готові зануритися. У нашому агентстві перекладів кожне поставлене перекладацьке завдання найбільш ефективно і правильно вирішується за рахунок індивідуального підходу.

Для розміщення замовлення необхідно скористатися зазначеними контактами. Менеджери агентства перекладів WIS відповідатимуть на питання, розрахують вартість і зорієнтують щодо термінів виконання замовлення.

Розрахувати вартість

Загальна вартість : ...
Основні переваги та вигоди від співпраці з нами
Відповідальний і досвідчений менеджер
Професійний перекладач
Вичитування та редагування готового перекладу
Створення глосаріїв для використання у наступних проектах
Конфіденційність
Зручний спосіб розрахунку
(готівковий і безготівковий розрахунок)
Зручний спосіб доставки в будь-яке місто України
Ми на зв'язку 7 днів на тиждень (телефон, E-mail, Viber, Skype)

Послуги бюро перекладів