• +38(050)552-39-47
  • +38(097)336-58-28
  • +38(093)064-44-19
  • kiev@wis.com.ua

Вичитування та редагування

Для того, щоб виключити виникнення різного роду непорозумінь, слід звернутися до професіоналів з компанії WIS— вони завжди готові допомогти розібратися вам з текстом будь-якої складності і змісту. Якщо вам на перший погляд здається, що текст документа простий і з юридичної точки зору складено правильно, то все одно варто залучити професійних філологів і перекладачів для того, щоб вони здійснили його вичитку та редагування. Навіть дуже незначна деталь може зіграти важливу роль —у випадку щонайменшої невідповідності загальноприйнятим вимогам документ, над складанням якого ви працювали днями й ночами, може виявитися нелегітимним!

Для того, щоб виключити виникнення різного роду непорозумінь, слід звернутися до професіоналів з компанії Wis – вони завжди готові допомогти розібратися вам з текстом будь-якої складності і змісту. Сама незначна деталь може зіграти важливу роль – при щонайменшій невідповідності загальноприйнятим вимогам документ, над складанням якого ви працювали днями й ночами може виявитися нелегітимним!

Вичитування тексту —  вигідне співробітництво з компанією WIS?

Очевидними перевагами співпраці з нами є такі моменти:

  • Найвищий професіоналізм. Здійснюється вичитування тексту зі збереженням всієї вузькопрофільної термінології;
  • Оперативність. Ваше замовлення буде виконано в максимально стислі терміни — співробітники компанії прекрасно розуміють, яке значення для замовника мають документи, що знаходяться в обробці;
  • Широкий профіль. Зверніть увагу на те, що в компанії працюють не звичайні лінгвісти, а професійні перекладачі. Так що можливими є вичитування та редагування текстів, написаних на іноземних мовах!
  • Прийнятна цінова політика. З урахуванням високого професіоналізму співробітників компанії, послуги лінгвістичного бюро WIS обійдуться на порядок дешевше, ніж у конкурентів.
  • Програма лояльності. Для постійних клієнтів передбачені знижки!

Отже, в разі потреби ви завжди можете розраховувати на допомогу компанії WIS! Співробітники цієї організації гарантують якість робіт!

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (2 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...

Послуги бюро перекладів