• +38(050)552-39-47
  • +38(097)336-58-28
  • +38(093)064-44-19
  • kiev@wis.com.ua

Переклад веб-сайтів

У період просування в Інтернеті тієї чи іншої продукції або послуг немає нічого важливішого, ніж переклад тексту на мову цільової аудиторії. Відвідувачі сайту, звичайно, в першу чергу звернуть увагу на дизайн і фотографії, але після яскравих зображень, що привертають увагу, настане черга ознайомлення з контентом вашого сайту. Якщо текст веб-сайту буде написаний незрозумілою для відвідувача мовою, ви втратите потенційного замовника.

Часом для зниження витрат на рекламу компанії використовують програми машинного перекладу або програми-перекладачі, вбудовані в браузери. А це, без сумніву, джерела неправильних перекладів. До таких перекладів, в кращому випадку, ставляться з гумором і подивом. У гіршому випадку, та чи інша перекладена фраза може образити відвідувача. Навіть якщо він розуміє, що причиною образи є переклад, виконаний програмою, негативне враження щодо вашого сайту у нього залишиться. Потенційного замовника лякає «дивний» переклад, наприклад, послуг, які пропонує компанія, або назв товарів. Замовники, підсвідомо, бажають бачити чіткість, ясність і точність в описі товарів, їм не потрібна двозначність або невизначеність.

Якщо текст сайту буде перекладений якісно, він обов’язково принесе користь вашому бізнесу особливо на перших етапах його розвитку. Тому слід довірити переклад сайту професіоналам.

Послуги бюро перекладів