• +38(050)552-39-47
  • +38(097)336-58-28
  • +38(093)064-44-19
  • kiev@wis.com.ua

Український переклад

Українська мова, яка належить до східнослов’янської мовної підгрупі, є рідною для десятків мільйонів людей. Однак ця красива та мелодійна мова поширена не тільки на території України, де вона є державною.

Важливість української мови

Десятки тисяч людей говорять цією мовою в багатьох інших державах. Це не тільки Росія і Білорусія, з якими нашу країну пов’язують багаторічні культурні та економічні зв’язки. Багато громадян України давно живуть та працюють в країнах Західної Європи, Північної і Південної Америки, Азії, на Австралійському континенті. Тому якісний переклад на українську мову або з неї буває дуже потрібним.

Види послуг

Фахівці київського бюро перекладів WIS надають послуги з перекладу документів для українців, що проживають за кордоном, або тільки планують відкрити бізнес, укласти шлюб, або поїхати на навчання за кордон. Тут можна замовити **переклад на українську мову** навіть самого складного тексту. Нижче наведена лише невелика частина послуг компанії WIS:

  • переклад особистих документів (паспорта, довідки, свідоцтва про народження, укладення та розірвання шлюбу, медичні сертифікати і вся документація, яка може знадобитися жителю України для оформлення легального статусу в іншій країні);
  • ділова і технічна документація;
  • завірення документів (нотаріальне завірення перекладу з копією документа або без неї, завірення печаткою агентства WIS).

Кожна людина, яка хоча б раз стикалася з оформленням та завіренням перекладу, знає, наскільки це трудомістка процедура. Звернення в професійне бюро дозволяє заощадити чимало часу.

Як замовити послугу?

У зв’язку з процедурою інтеграції України в Євросоюз, що відбувається зараз, розширюються ділові контакти. Представники бізнесу проводять регулярні переговори із зарубіжними партнерами, і особливо важливо, щоб вся документація була підготовлена ідеально і без найменших помилок. Професійно підготовлений пакет документів – це візитна картка фірми, від якої багато в чому залежить успіх подальшої співпраці.

Агентство WIS з радістю прийде на допомогу співвітчизникам, які перебувають за кордоном і потребують такої послуги, як переклад з української мови. Дистанційний переклад документації теж можливий, досить залишити заявку на сайті або електронною поштою. Для зручності клієнтів розроблені різні способи оплати, а в разі необхідності послуга буде надана в екстреному порядку.

Послуги бюро перекладів