• +38(050)552-39-47
  • +38(097)336-58-28
  • +38(093)064-44-19
  • kiev@wis.com.ua

Як обрати виконавця для здійснення нафтогазового перекладу?

У світі кількість підприємств, що працюють у нафтогазовій галузі, постійно зростає. Таке зростання, в свою чергу, викликає значний попит на переклади, що стосуються нафтової промисловості.

Правильний вибір перекладача має вирішальне значення для компаній, що працюють в енергетичному секторі. Однак, незважаючи на величезну кількість бюро перекладів і незалежних перекладачів, переклад нафтогазової тематики залишається одним з тих видів технічного перекладу, для якого дуже складно знайти дійсно хорошого фахівця-перекладача.

Агентство з перекладу текстів і документації нафтогазової галузі повинно мати досвідчених технічних перекладачів з певними юридичними та економічними знаннями.

Тільки найдосвідченіші технічні перекладачі, що володіють знаннями про основні процеси в нафтогазовій галузі, можуть брати участь у перекладі нафтогазової документації. Дуже важливо для виконавця перекладу розбиратися в таких сферах, як: розробка газових і нафтових родовищ, розвідка, спорудження насосних і компресорних станцій, видобуток нафти та газу, будівництво трубопроводів, буріння, переробка нафти та газу, визначення витрат, опис нафтогазового обладнання, транспортування та зберігання тощо.

Виконуючи переклади нафтогазової документації, перекладачі мають справу з керівництвами з технічного обслуговування та експлуатації обладнання, оцінкою впливу на соціальне та навколишнє середовище, інформацією про ефективність установок, зі звітами про буріння, технічними завданнями та специфікаціями, тендерною й страховою документацією, міжнародними стандартами тощо.

Зазвичай вміст таких документів є специфічним і характеризується складною технічною та фінансово-економічною термінологією. Крім того, символи, абревіатури та скорочення не завжди є стандартними.

Фахівці, що працюють над перекладом супровідної юридичної та економічної документації для нафтогазової промисловості, повинні розбиратися в правилах і законах, які регулюють питання, пов’язані з орендою, роялті, правом власності на землю, договорами, контрактами та угодами щодо буріння, монтажу й застосування трубопроводів. Найчастіше особливі труднощі виникають під час перекладу спеціального нафтогазового жаргону.

Послуги бюро перекладів